Masz piękny dom? Przytulne mieszkanie? Ciasny, ale własny kąt?

Zapraszamy do nas  - udekorujemy to!

Nieważne czy marzy Ci się spektakularna odmiana całego domu, czy też potrzebujesz tylko niewielkiej dekoracji na ścianę w swoim biurze - u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie.

W DecorThat każdego dnia szukamy nowych pomysłów na to jak upiększyć nasze otoczenie - poszerzamy więc ofertę o kolejne wzory i produkty. Nie obce są nam najnowsze trendy w dekoracji wnętrz, ale lubimy także czasem płynąć pod prąd i tworzyć coś zupełnie kosmicznego :) 

Wszystko co widzisz w naszym sklepie przechodzi przez nasze ręce - sami wymyślamy nasze produkty, wyszukujemy ciekawe zdjęcia i grafiki, dopracowujemy każdy szczegół, napis, kropkę nad i. Sami też pakujemy zamówienia, więc ostateczna kontrola jakości też należy do nas! 

Przy realizacji naszych projektów korzystamy wyłącznie z usług polskich producentów! Współpracujemy tylko z firmami dzielącymi nasz światopogląd - szanującymi środowisko i dbającymi o najwyższą jakość. Nie korzystamy z usług wielkich firm - szukamy rzemieślników z duszą, wybieramy lokalne, małe i rodzinne wytwórnie i zakłady. Takie, do których możemy przyjść na pracownie, aby zobaczyć nasze druki "jeszcze gorące", które traktują nas i naszych Klientów indywidualnie. A czasem, gdy trzeba, hamują nasze zapędy, gdy wymyślimy idealny, ale nierealny do wykonania produkt :). Oferowane przez nas wzory tworzone są przez utalentowanych grafików, a wszystkie rysunki i fotografie pochodzą z legalnego źródła.

Z troski o środowisko w DecorThat zwracamy ogromną uwagę na to, aby produkty wytwarzane były w sposób ekologiczny, z użyciem materiałów podatnych recyklingowi lub wykonanych z surowców wtórnych. Nasze druki wykonane są za pomocą atramentu eko-solwentowego, który jest bezpieczny dla środowiska (dodatkowo jest on zupełnie bezzapachowy). Plakaty drukujemy na papierze niezawierającym PVC.

Produkt został dodany do schowka

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.