Operator płatności

W trosce o bezpieczeństwo danych i wygodę naszych klientów korzystamy z usług PayU jako operatora naszych płatności. Dzięki temu akceptujemy następujące rodzaje płatności:

  • szybkie przelewy bankowe (min: mTransfer mBanku, iPKO, Inteligo, City Handlowy, ING, Millenium Bank i inne),
  • płatności kartą płatniczą (Visa, Mastercard),
  • płatność BLIK.

Dodatkowo oferujemy dwa rodzaje rozwiązań kredytowych umożliwiające późniejszą spłatę zakupów:

  • PayU | Raty,
  • płatności odroczone PayU | Płacę później.

Akceptowane metody płatności

Dzięki współpracy z PayU za nasze zakupy możesz zapłacić następującymi metodami płatności:

Dostępne płatności PayU

Raty PayU

Płatność na raty PayU jest możliwa jeżeli wartość zamówienia mieści się w przedziale między 300 a 20 000 zł oraz ocena Twojej zdolności kredytowej wykonana przez pożyczkodawcę będzie pozytywna. Jeżeli chcesz zapłacić za zakupy tą formą płatności i twoje zamówienie mieści się w podanym powyżej przedziale będziesz mógł je wybrać w koszyku podczas składania zamówienia.

Pamiętaj!!! Aby skorzystać z rat PayU wartość zamówienia musi mieścić się w przedziale 300 - 20 000 zł.

Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej jest jeden z podmiotów współpracujących z PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce w związku z tym nasz sklep nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Po złożonym zamówienie będziesz musiał wypełnić wniosek o udzielenie pożyczki. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu zamówione produkty zostaną przygotowane i przekazane kurierowi.

Płacę później z PayU

Usługa Płacę później z PayU to metoda płatności w której nabywasz towar i bez dodatkowych kosztów przesuwasz termin zapłaty nawet o 30 dni. Usługa ta jest dostępna dla zamówień, których wartość mieści się w przedziale między 100 a 2 000 zł. O tym czy ostatecznie będziesz mógł skorzystać z tej metody zadecyduje ocena Twojej zdolności kredytowej dokonana przez podmiot udzielający pożyczki.

Pamiętaj!!! Aby zapłacić później z PayU wartość zamówienia musi mieścić się w przedziale 100 - 2 000 zł.

Jeżeli wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie od daty zakupu masz 30 dni na podjęcie jednej z poniższych decyzji:

  • bezkosztowo spłacić całą kwotę pożyczki do 30 dni,
  • rozłożyć pożyczkę na 6 oprocentowanych rat.

Podmiotem udzielającym pożyczki jest Kreditech Polska Sp. z o.o. w związku z tym DecorThat.com nie jest stroną zawartej umowy

Płatność została przerwana, co mam zrobić?

Niestety powrót do płatności, która została przerwana nie jest możliwy. Taka transakcja zostanie automatycznie anulowana bez obciążania Twojego konta. Należy ponownie złożyć zamówienie i spróbować ponownie je opłacić.

W jaki sposób anulować rozpoczętą płatność?

Jeżeli płatność nie została dokończona zostanie automatycznie anulowana. Jeżeli środki zostały już przelane możesz anulować zamówienie a zwrócimy Ci je na konto.

Produkt został dodany do schowka

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.