Sposoby dostawy

W trosce o Twoją wygodę dokładamy wszelkich starań aby zamówiony u nas towar dotarł w możliwie najkrótszym czasie i dogodnym dla Ciebie terminie dlatego oferujemy Ci szereg opcji ich odbioru i dostawy, które możesz wybrać podczas składania zamówienia. Do wyboru masz:

  • paczkomaty InPost - paczkę możesz odebrać w dowolnym dniu tygodnia lub skorzystać z usługi Paczka w weekend dzięki której odbierzesz ją w sobotę lub niedzielę,
  • kuriera InPost - jeżeli skorzystasz ze standardowej usługi Twoje zamówienie zostanie dostarczone między 9 a 17, jeżeli możesz odebrać paczkę do konkretnej godziny możesz wybrać usługę odbioru do 12 lub 17.
  • międzynarodowa paczka Poczty Polskiej - jeżeli wybierzesz tę opcję Twoją paczkę wyślemy ekonomicznym listem poleconym, czas jest dostarczenia zależy od kraju na teren którego mamy ją dostarczyć.

Wszystkie zamówienia powyżej 200 zł premiujemy darmową dostawą! Wszystkie oferowane przez nas opcje i ich ceny znajdziesz na stronie cennika dostawy.

Co i czym wysyłamy?

Do paczkomatów InPost możesz wysłać paczki, których maksymalne wymiary to: 39 x 36 x 62 cm a ich waga nie przekracza 25 kg. Po jej dostarczeniu masz 48 godzin na jej odbiór przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Po upływie tego okresu Twoje zamówienie zostanie przewiezione do najbliższego oddziału firmy InPost.

Kurierem InPost możesz wysłać paczki, których maksymalne wymiary to: 50 x 50 x 80 cm a ich waga nie przekracza 30 kg. Twoje zamówienie zostanie dostarczone od poniedziałku do piątku między 9 a 17..

Za granice Polski zamówienia wysyłamy ekonomicznym listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Możemy wysłać paczki o maksymalnej wadze 20 kg. Dokładne dane o cenie i czasie realizacji zamówienia dla interesującego Cię kraju znajdziesz na stronie cennika dostawy.

Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Ze względu na to, że nasze produkty wykonywane są specjalnie na Twoje zamówienie potrzebujemy czasu na ich wyprodukowanie. Zwykle od chwili jego złożenia i otrzymania przez nas płatności zajmuje nam to do 3 dni roboczych. Co to oznacza?

  • Jeżeli złożysz zamówienie w poniedziałek, Twoją paczkę przekażemy kurierowi w środę a Ty będziesz mógł ją odebrać w przeważającej części przypadków w czwartek chyba że skorzystać z usługi paczka w weekend.  W takim wypadku będziesz mógł je odebrać w sobotę lub niedzielę.
  • Robiąc zamówienie w czwartek paczkę z gotowym dla Ciebie produktem przekażemy kurierowi w poniedziałek a ty będziesz mógł ją odebrać we wtorek.

Pamiętaj!!! Czas otrzymania zamówienia = czas wysyłki (czas jaki potrzebujemy na wyprodukowanie produktu) + czas jego dostarczenia (czas jakiego potrzebuje firma kurierska na dostarczenie zamówienia).

Moja przesyłka jest uszkodzona!

Jeżeli Twoja paczka została uszkodzona pamiętaj aby powiadomić o tym fakcie firmę kurierską. W przypadku paczkomatów InPost zgłoszenie możesz zrobić w od razu przy odbiorze zamówienia. Jeżeli Twoją paczkę dostarczył kurier możesz powiadomić bezpośrednio jego.

Pamiętaj!!! Nie odbieraj przesyłki uszkodzonej lub niekompletnej! Poprawne zgłoszenie szkody jest podstawą do dochodzenia odszkodowania w procesie reklamacyjnym.

Po odebraniu zamówienia okazało się, że zawartość jest uszkodzona!

W takim wypadku skontaktuj się z firmą kurierską, umów wizytę kuriera i w jego obecności spisz protokół szkody, który będzie podstawą procesu reklamacyjnego.

Pamiętaj!!! Zatrzymaj kopię protokołu szkody. Będzie potrzebne podczas procesu reklamacyjnego.

Produkt został dodany do schowka

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.