Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Zdjęcie plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Zdjęcie plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"
Wizualizacja plakatu w ramce do pokoju chłopca - "Sprytny jak lisek"

Plakat do pokoju chłopca, "Sprytny jak lisek"

028-000042
Wysyłka w 2-3 dni robocze
16,25 zł
Od: 16,25 zł do: 32,51 zł

Plakat do pokoju chłopca z motywacyjnym napisem "Sprytny jak lisek" to ozdoba, która doda pewności siebie każdemu chłopcu. Lisek utrzymany jest w ciepłych, pastelowych kolorach i wygląda jakby namalowano go farbami akrylowymi.

Rozmiar
 • 21 x 30 cm
 • 30 x 40 cm
 • 40 x 50 cm
Rodzaj papieru
 • Matowy
 • Błyszczący
 • Canva (druk na płótnie)

 

Plakat do pokoju chłopca "Sprytny jak lisek" to wyjątkowa dekoracja, która odmieni wygląd każdego pokoju dziecięcego - idealnie sprawdzi się jako ozdoba królestwa małego chłopca! Grafika utrzymana jest w subtelnych, pastelowych kolorach - lisek wygląda, jakby namalowano go farbami akrylowymi. Motywacyjny napis "Sprytny jak lisek" doda pewności siebie każdemu chłopcu - będzie świetnie prezentował się sam lub z grafikami "Odważny jak niedźwiadek" oraz "Mądry jak sówka"- warto kupił je w zestawie!

Jaki papier wybrać?

Rodzaj materiału, na którym chcemy wydrukować grafikę może znacząco wpłynąć na jej odbiór. Często można spotkać się z przekonaniem, że do uzyskania wydruku znakomitej jakości najważniejsza jest dobra drukarka tymczasem nie jest to do końca prawda. Równie ważny jest materiał na jakim zostanie przygotowany wydruk. Odpowiednio dobrany może podkreślić zalety grafiki, ułatwić jej transport czy wydłużyć jej czas użytkowania.

Papier matowy - wizualizacja wydruku na papierze matowym

Papier matowy

Wielowarstwowy plakatowy papier matowy premium słabo odbija światło dzięki czemu charakteryzuje się wysokim kontrastem i nasyceniem barw dobrze wyglądają na nim grafiki w stonowanych, pastelowych kolorach czy przypominających akwarele. Cechą charakterystyczną tego papieru jest sztywność i dobra odporność na zarysowania i odciski palców. Wydruki na tym papierze przydadzą artystycznego, galeryjnego charakteru zamawianej pracy.

Papier błyszczący - wizualizacja wyglądu wydruku na papierze błyszczącym (glossy)

Papier błyszczący

Papier ten świetnie sprawdzi się na realistycznych plakatach, wydrukach zdjęć czy wzorach o mocnych akcentach kolorystycznych, gdyż gwarantuje żywe, intensywne kolory i fotorealistyczną jakość wydruku. Papier błyszczący (“gloss”) dodaje głębi wyrazu wzorom czarno-białym. Wydrukowane na nim grafiki przypominają tradycyjną analogową fotografię, którą pamiętamy z rodzinnych albumów.

Canvas (druk na płótnie)

Wydruk na płótnie (canva) charakteryzuje się fotograficzną jakością wykonania. Faktura tego materiału pozwala wydobyć artystyczną głębię drukowanej grafiki. Dzięki swojej gramaturze oraz strukturze praca ma idealnie wyeksponowane kolory. Kanwa imituje płótno malarskie ale jest od niego zdecydowanie bardziej trwała dzięki czemu wydrukowana na nim grafika staje się wodoodporna i odporna na uszkodzenia i zużycie.

Który rozmiar wybrać?

Jak dopasować rozmiar plakatu do wnętrza, w którym będzie wisiał? To jest zawsze kwestia indywidualna, która zależy przede wszystkim od efektu jaki chcemy otrzymać. Im większy rozmiar grafiki i bardziej intensywne na niej kolory tym bardziej będzie dominować nad przestrzenią, w której będzie się znajdowała. Jedną z kluczowych kwestii przy wyborze formatu jest rozmiar oprawy w jakiej będzie się ona znajdowała. Obecnie najbardziej popularnymi rozmiarami są ramki w rozmiarze 30x40 cm, 40x50 cm oraz 50x70 cm. Bez większego problemu można je kupić w większości marketów budowlanych, sklepów z wyposażeniem wnętrz czy specjalistycznych sklepach internetowych. Mając to na uwadze przygotowane przez nas wzory tworzymy w takich właśnie rozmiarach. Kolejną kwestią na jaką należy zwrócić uwagę jest to czy chcemy aby ramka miała passepartout czy nie. Jego obecność mocno wpływa na wybór rozmiaru, który powinniśmy kupić. Dla ułatwienia wyboru poniżej znajdują się wizualizacje, które pozwolą ocenić gabaryty plakatów oraz ramek.

Wizualizacja różnicy między rozmiarami plakatów w ramie

Plakaty w ramach

Aby oprawić zakupiony u nas plakat w ramę jedyne o czym musisz pamiętać to upewnienie się że podany przez sprzedawcę rozmiar dotyczy jej okna a nie całej ramy.

Wizualizacja przedstawiająca sposób mierzenia ramy z passepartout przy zakupie plakatu

Ramy z passepartout

Jeżeli zakupiona grafika ma być oprawiona w ramę z passepartoutu musisz pamiętać o tym, że powinna ona być o jeden rozmiar mniejsza niż rama w której ma się znaleźć. Tak więc kupując plakat w rozmiarze 50x70 cm musisz mieć ramę 61x91 cm.

Ważna informacja!!! Kolory na wydruku mogą się nieznacznie różnić od kolorów widocznych na ekranie. Różnica ta wynika z ze sposobu w jaki monitory komputerów i smartfonów je wyświetlają. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat bardziej szczegółowe wyjaśnienie znajdziesz w zakładce "Pytania i odpowiedzi" na tej stroni.

Dostępne rozmiary
21 x 30 cm
30 x 40 cm
40 x 50 cm
Rodzaj papieru
Papier plakatowy (błyszczący gloss)
Papier plakatowy (matowy)
Dla kogo
Dla chłopca

Prezentowany cennik dostawy jest prawdziwy przy założeniu, że w zamówieniu znajduje się 1 sztuka tego produktu. Jeżeli zamówienie składa się z różnych produktów lub zawiera większą ilość tego towaru widoczne ceny mogą ulec zmianie. Pełny cennik kosztów dostawy znajduje się na stronie Cennika dostaw.

Cennik dostawy przesyłek krajowych (na terytorium Polski)

Zamówienie do 199,99 zł

Zamówienie od 200,00 zł

płatne z góry

płatne z dołu

płatne z góry

płatne z dołu

Paczkomaty InPost (doręczenie w 1-2 dni robocze)

paczka do 25kg, odbiór całą dobę

8,99 zł

x

0 zł

x

paczka do 25kg, odbiór w weekend

14,99 zł

x

0 zł

x

Kurier InPost (doręczenie w 1-2 dni robocze)

paczka do 30 kg, odbiór od 7 do 22

11,99 zł

16,99 zł

0 zł

0 zł

paczka do 5 kg, odbiór do 12

34,99 zł

39,99 zł

x

x

paczka do 5 kg, odbiór do 17

24,99 zł

29,99 zł

x

x

Cennik dostawy przesyłek zagranicznych

Przesyłka pocztowa ekonomiczna

płatne z góry

płatne z dołu

Czechy, Słowacja (doręczenie do 7 dni od wysyłki)

paczka do 3 kg

35,00 zł

x

Europa (doręczenie do 14 dni od wysyłki)

paczka do 3 kg

65,00 zł

x

Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka, Azja (doręczenie do 30 dni od wysyłki)

paczka do 3 kg

70,00 zł

x

Australia i Oceania (doręczenie do 60 dni od wysyłki)

paczka do 3 kg

75,00 zł

x

Operator płatności

W trosce o bezpieczeństwo danych i wygodę naszych klientów korzystamy z usług PayU jako operatora naszych płatności. Dzięki temu akceptujemy następujące rodzaje płatności:

 • szybkie przelewy bankowe (min: mTransfer mBanku, iPKO, Inteligo, City Handlowy, ING, Millenium Bank i inne),
 • płatności kartą płatniczą (Visa, Mastercard),
 • płatność BLIK.

Dodatkowo oferujemy dwa rodzaje rozwiązań kredytowych umożliwiające późniejszą spłatę zakupów:

 • PayU | Raty,
 • płatności odroczone PayU | Płacę później.

Akceptowane metody płatności

Dzięki współpracy z PayU za nasze zakupy możesz zapłacić następującymi metodami płatności:

Dostępne płatności PayU

Najczęściej zadawane pytania dotyczące plakatów

Dlaczego kolory plakatu są inne niż na ekranie?

Różnica w wyglądzie kolorów na ekranie i wydruku właściwie sprowadza się do właściwości samego nośnika. Monitor emituje własne światło a wydruk tylko je odbija. Kwestią dodatkową wpływającą na odbiór kolorów jest także różna paleta barw jakiej używają te nośniki. Dla monitorów jest to RGB dla wydruków to CMYK. Pierwsza służy do odwzorowania kolorów za pomocą światła, druga natomiast została stworzona do papieru i farby drukarskiej.

Aby sprawę bardziej skomplikować na wygląd kolorów na ekranie urządzenia, na którym oglądasz nasze wzory wpływ ma także technologia za pomocą której wyświetlają one obrazy. Najpopularniejsze w tej chwili to ekrany LED-owe, które występują w 3 typach: TN, VA oraz IPS (najczęściej stosowane są w ekranach monitorów komputerowych oraz laptopów, IPS stosowany jest także jako ekran smartfonów, wśród nich TN odwzorowuje kolory najsłabiej, IPS najlepiej) oraz OLED najczęściej stosowane w TV, smartfonach a także coraz częściej w laptopach (ta technologia wśród wszystkich stosowanych najlepiej odwzorowuje kolory na ekranach).

Pamiętaj!!! Różnica w wyglądzie wydruku projektu, który zamówiełeś w większości wypadków wynika z tego na jakim ekranie i w jakich warunkach go oglądasz.

Co zrobić żeby zmniejszyć różnice w wyglądzie zamawianego projektu w stosunku do jego rzeczywistego odpowiednika? Właściwie jest jedna metoda. Należy skalibrować ekran z którego się korzysta. Niestety do wykonania kalibracji potrzebny jest dość drogi profesjonalny sprzęt. Na szczęście dość łatwo można znaleźć specjalistę, który za opłatą skalibruje ekran naszego urządzenia. Cena takiej usługi w zależności od regionu Polski waha się od około 100 do 200 zł

Jeżeli nie możesz przeprowadzić kalibracji monitora przy oglądaniu wzorów pamiętaj o kilku zasadach. Oglądaj je w jaskrawym świetle, dobrze jeżeli wzór znajduje się na jaskrawym tle a monitor powinien znajdować się w pomieszczeniu o neutralnych barwach.

Czy plakaty są odporne na zanieczyszczenia?

Nasze grafiki tworzymy na wysokiej jakości materiałach drukarskich aby uzyskać jak najlepszą jakość druku oraz zapewnić ich trwałość podczas transportu oraz użytkowania. Kupując nasze plakaty masz możliwość wyboru spośród trzech rodzajów powierzchni, które różnią się między sobą między innymi stopniem odporności na zniszczenie.

Uwaga!!! Materiały jakich używamy do druku oraz transportu są najwyższej jakości dzięki czemu drukowane przez nas plakaty są odporne na zniszczenia podczas transportu i użytkowania. Zdarzają się jednak skrajne sytuacje podczas transportu, które mogą je uszkodzić. W takim wypadku gwarantujemy ponowne wykonanie zniszczonego plakatu w jeżeli tego oczekujesz zwrócimy Ci środki jakie wydałeś na jego zakup.

Papier błyszczący idealnie nadaje się do grafik, na których kolory mają być soczyste, niestety w zamian za idealnie odwzorowanie barw jest on dość podatny na uszkodzenia dlatego paczki zawierające wydrukowane na nim plakaty pakujemy w sposób praktycznie uniemożliwiający ich zniszczenie. Plakat wykonany na tym papierze powinien być umieszczony w ramce, która zapewni jego długotrwałe użytkowanie.

Papier matowy idealnie nadaje się do monochromatycznych grafik. Dzięki swojej gramaturze oraz braku odblaskowej powłoki lepiej znosi transport oraz użytkowanie. Jest także odporny na ślady po odciskach palców.

Plakat drukowany na płótnie (canva) jest najbardziej wytrzymały. Materiał ten nie tylko świetnie sprawdzi się jako podłoże na których doskonale wyglądać będą różnego rodzaju grafiki ale dzięki swoim właściwościom (wodoodporność, kurzoodporność) jest niezwykle odporny na uszkodzenie podczas transportu oraz użytkowania. Doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu w tym w kuchni czy łazience.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę Polski?

Tak. Nasze produkty wysyłamy poza granicę Polski. Cennik dostawy i listę krajów znajdziesz na stronie Cennika dostawy.

Jak pakowane są plakaty?

Pakując nasze plakaty zależy nam aby produkt dotarł w idealnym stanie dlatego używamy tub które zabezpieczamy folią a następnie umieszczamy je w kartonowych pudełkach. Tak przygotowana paczka gwarantuje brak uszkodzeń podczas transportu.

Pamiętaj!!! Mimo, naszych starań podczas transportu zawsze może wydarzyć się wypadek w wyniku, którego plakat może ulec uszkodzeniu dlatego tak ważne jest aby paczkę otworzyć w towarzystwie kuriera będzie to podstawą do złożenia reklamacji zarówno dla Ciebie jak i dla nas.

Ponieważ zależy nam na środowisku do pakowania paczek używamy wyłącznie ekologicznych opakowań. Kartony których używamy wykonane są z makulatury, folia oraz wypełniacze podlegają biodegradacji.

Brak opinii

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Co nas wyróżnia?

Bez znaczenia na to czy marzy Ci się spektakularna zmiana całego domu, czy tylko dodanie niewielkiej dekoracji u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Codziennie szukamy nowych pomysłów i wprowadzamy nowe wzory i produkty dzięki którym będziesz na bieżąco z trendami w dekoracji wnętrz. Oto nasze cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Szybki czas realizacji zamówienia

Kupując u nas masz pewność możliwie najszybszego wykonania zamówionych produktów. Twoja paczka zostanie do Ciebie nadana najwyżej 3 dni robocze po dokonaniu płatności.

Najwyższa jakość wykonania

Z nami masz gwarancję najwyższej jakości wykonania zamówionego produktu. Maszyny oraz materiały z których korzystamy charakteryzują się wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych obecnie na rynku.

Pakowanie na prezent

Szukasz pomysłu na prezent? U nas znajdziesz wyjątkowe propozycje produktów, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych koneserów a do tego zapakujemy je za Ciebie i wyślemy na podany w zamówieniu adres.

Projekty na zamówienie

Masz własny pomysł? Wśród dostępnych rozmiarów nie ma takiego który Cię interesuje? Napisz do nas! Przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę, która na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Ekologiczne materiały

Ponieważ zależy nam na środowisku do wykonania oraz wysyłki naszych produktów wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne materiały.

Gwarancja zwrotu przez 30 dni

Kupując u nas nie ponosisz ryzyka! Na zwrot zakupionych produktów masz aż 30 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.

Produkt został dodany do schowka

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.