Muzyczne

Plakat "Jak Pies z Kotem"
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Z napisami

Plakat "Jak Pies z Kotem"

034-000089
16,25 zł
Od: 16,25 zł do: 36,58 zł
Efektowna i nieszablonowa grafika przedstawiająca Psa i Kota w ludzkiej skórze to dekoracja, która pomoże Ci wyrazić siebie w niecodzienny sposób. Plakat wywołuje uśmiech na twarzy, motywuje do działania i zachwyca piękną, subtelną kolorystyką.
Plakat "Musical Obsession"
Wysyłka w 2-3 dni robocze
Muzyczne

Plakat "Musical Obsession"

033-000090
16,25 zł
Od: 16,25 zł do: 36,58 zł
Wyjątkowy i pełen radości plakat to nasza propozycja dla wszystkich, którym muzyka gra nie tylko w uszach, lecz także w duszy! Czarno-białą grafika z kontrastowymi, intensywnie czerwonymi akcentami przyciąga uwagę i będzie idealną dekoracją w mieszkaniach nowoczesnych i minimalistycznych.

Są piosenki, których się słucha w tle, które umilają nam dzień czy wypełniają ciszę, ale jest też muzyka, która zapada nam głęboko w pamięć, przemawia do nas i zostaje z nami na zawsze. Zespoły muzyczne takie jak Queen, The Beatles czy Pink Floyd są dla nas ważne i zajmują wyjątkowe miejsce w naszym życiu. Wypełniają nam duszę, więc mogą wypełniać także otaczającą nas przestrzeń! Plakaty i grafiki muzyczne to propozycja dla kolekcjonerów i fanów kultowych zespołów i wokalistów. Podkreślają nasz gust muzyczny, pomagają nam się wyrazić, nadają mieszkaniu oryginalności i charakteru. Gwiazdy lat 70., 80. i 90. nie tylko zachwycają nas muzycznie, lecz także inspirują swoim stylem i klasą. Nadruki z ikonami popkultury to wehikuł czasu dla naszego mieszkania - pozwala nadać mu klimat naszej ulubionej dekady.

Produkt został dodany do schowka

Aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z robienia zakupów na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookie. Korzystając z naszych usług akceptujesz ich używanie. Więcej na ich temat możesz dowiedzieć się z polityki prywatności.